425
نوروز 1399//؛

محمد واحدی رئیس مرکز دانشجویی حقوق بشر جهموری اسلامی ایران(صلح زیبا) در پیامی فرارسیدن نوروز ۱۳۹۹ را به هموطنان تبریک گفت.

متن پیام به شرح ذیل است:

عید فرخنده و کهن نوروز باستانی که به رغم  کهنسالي، رويش و جواني را به همگان هديه مي کند و غبار خستگي و پژمردگي را  از پيرامون مي زدايد و طليعه بهار دلنشين است  به همه آنان که نوروز را گرامي مي‌دارند  شادباش مي‌گويم.

سالی که گذشت  برای ایرانیان در سراسر جهان سالی سخت  اما  در عین حال مملو از سربلندی و عزت برای ملت بزرگ و شهیدپرور  ایران اسلامی بود.مشکلات، سختی ها و غم ها در سال گذشته سبب شد تا ملت ایران یک بار دیگر همدل تر از گذشته به آینده امیدوار باشند و با تلاش  در کنارهم آینده ای روشن برای ایران عزیز بسازند.

سال ۱۳۹۸ را در حالی به پایان می رسانیم  که سردار رشید اسلام حاج قاسم سلیمانی دیگر در میان ما نیستند و به آرزوی دیرینه خود یعنی شهادت دست یافته اند. در سراسر ایران تعداد بسیاری از هموطنانمان را   به جهت ابتلا  به بیماری کرونا   از دست داده ایم و بسیاری از خانواده ها سوگوار عزیزانشان هستند.شهادت تعدادی از جهادگران کادر پزشکی و پرستاران که در حال خدمت به مردم در  سراسر  ایران عزیز هستند   نیز  به تلخی های سال گذشته افزوده است.

با توجه به شرایط کنونی، دولت ها در شرایط بحران وظایفی فرا تر از نامه نگاری  دارند.از طرفی فراهم نمودن امکانات اولیه در شرایط قرنطینه و بحران، بدیهی ترین وظیفه دولت در شرایط کنونی است که متاسفانه تا کنون به نحو مطلوب محقق نشده است.انتظار می رود ،این شرایط با برنامه ریزی دقیق ، اقدام و عمل به موقع،  بهبود یابد  .

امیدوراریم در سال ۱۳۹۹   شاهد بهبودی بیماران،شکست بیماری کرونا، اصلاحات همه‌جانبه  در جهت  جهش در تولید داخلی، رفع تبعیض ،ریشه کنی فقر ، مبارزه با مفاسد اقتصادی،   پیشرفت کشور و بهبود زندگی جامعه‌مان در  تمام عرصه باشیم. برای همۀ مردم عزیزمان و برای همۀ کسانی که به ایران و ایرانی علاقه دارند، آرزوی سعادت و شادمانی می‌کنم.

محمد واحدی

رئیس  موسسه بین المللی صلح زیبا

 

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۹/۰۱/۰۱ - ۳:۴۱