527
طی پیامی اعلام شد//؛

محمد واحدی؛ رییس موسسه صلح زیبا در پیامی درگذشت “جناب آقای مهندس حسین شیخ الاسلام” دیپلمات انقلابی، فعال و پیشگام جریان مقاومت و معاون امور بین‌الملل دانشگاه آزاد اسلامی را تسلیت گفت.

متن این پیام به شرح ذیل است:

انا لله و انا الیه راجعون

خبر تأسف بار درگذشت استاد فرهیخته و پیشکسوت حوزه سیاست خارجی کشور، جناب آقای مهندس حسین شیخ الاسلام ، موجب تألم و تأثر همه ما شد. استاد شیخ الاسلام پس از عمری مجاهدت مستمر و خستگی ناپذیر در مسیر دفاع از ارزش ها و آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، دعوت حق را لبیک گفته و به جاودانگی پیوسته است.
استاد حسین شیخ الاسلام از بدو تاسیس موسسه صلح زیبا ، چنان استادی مهربان که به تعلیم شاگردانش می پردازد؛ وقت گرانبهای خود را صرف همراهی و آموزش اعضای شورای مرکزی موسسه صلح زیبا نمود و تمام تلاش خود را در انتقال تجربیات ارزشمند خود به کار بست. قطعا فقدان ایشان ضربه بزرگی به جامعه فعالین حوزه سیاست خارجی و حقوق بشر خواهد بود.
اینجانب سوگمندانه ضایعه درگذشت آن استاد عزیز و فقید را به خانواده سوگوار ایشان، همکارانم در موسسه بین المللی صلح زیبا، وزارت امورخارجه، مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی و دانشگاه آزاد اسلامی تسلیت عرض می‌نمایم و علو درجات و آرامش روح آن استاد پرتلاش را از خداوند مهربان مسألت می‌نمایم.

محمد واحدی
رئیس موسسه بین المللی صلح زیبا

photo_۲۰۲۰-۰۳-۰۶_۱۵-۱۹-۱۵

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۸/۱۲/۱۶ - ۱۱:۵۱