521
در پیامی عنوان شد//

محمد واحدی رئیس مرکز دانشجویی حقوق بشر جمهوری اسلامی ایران(صلح زیبا) طی پیامی انتصاب سردار اسماعیل قاآنی را به فرماندهی نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تبریک گفت.

به گزارشپایگاه اطلاع رسانی صلح زیبا، محمد واحدی رئیس مرکز دانشجویی حقوق بشر جمهوری اسلامی ایران (صلح زیبا) طی پیامی انتصاب سردار اسماعیل قاآنی
را به فرماندهی نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تبریک گفت.

متن این پیام به شرح زیر است:

« بسم الله قاصم الجبارین

سردار سرتیپ پاسدار حاج اسماعیل قاآنی

فرمانده محترم نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

سلام علیکم

سال ها همرزمی جنابعالی با سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، توانمندی و تجارب ارزشمندی را به همراه داشته که بهره‌مندی از آن ها به طور قطع، تداوم افتخارآفرینی ها و حضور پرصلابت این نیرو در عرصه‌ مقابله با دشمنان امت اسلام را در پی خواهد داشت.

مسلما خبر انتصاب جنابعالی تنها ساعتی پس از شهادت سردار محور مقاومت که با درایت مقام معظم رهبری صورت گرفت، قلوب ملت بزرگ ایران را بیش از پیش به مقاومت و ایستادگی امیدوار کرد.

ماموریت نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به راستی حرکت در جهت برپایی صلح جهانی و دفاع از حقوق مظلومان در سراسر جهان بوده است و قطعا با حضور جنابعالی در سمت فرماندهی این نیرو ادامه خواهد یافت.

اینجانب به عنوان عضوی کوچک از جامعه فعالین حقوق بشر، ضمن عرض تبریک و تسلیت به مناسبت شهادت سرباز ولایت و سردار سرافراز و پرافتخار جهان اسلام و جبهه مقاومت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، انتصاب شایسته جناب عالی به سمت فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از سوی مقام معظم رهبری را که نشان از لیاقت، مدیریت و تعهد اسلامی شما می باشد، صمیمانه تبریک عرض می نمایم.»

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۸/۱۰/۱۸ - ۹:۲۰