517
نوروز 1398//؛

محمد واحدی رئیس مرکز دانشجویی حقوق بشر جهموری اسلامی ایران(صلح زیبا) در پیامی فرارسیدن نوروز ۱۳۹۸ را به هموطنان تبریک گفت.

متن پیام به شرح ذیل است:

 

(یَا مُقَلِّبَ الْقُلُوبِ وَ الْأَبْصَارِ یَا مُدَبِّرَ اللَّیْلِ وَ النَّهَارِ یَا مُحَوِّلَ الْحَوْلِ وَ الْأَحْوَالِ حَوِّلْ حَالَنَا إِلَی أَحْسَنِ الْحَالِ)

بنام خداوندی که بدیع است  و هر روز و هر لحظه خلقی نو  و نوروزی جدید می آفریند. عید فرخنده و کهن نوروز باستانی    که به رغم  کهنسالي، رويش و جواني را به همگان هديه مي کند و غبار خستگي و پژمردگي را  از پيرامون مي زدايد و طليعه بهار دلنشين است  به همه ايرانيان در سراسر گیتی   و به همه آنان که نوروز را گرامي مي‌دارند  شادباش مي‌گويم.

در  سالی که گذشت،  ملت بزرگ ایران به رغم فشار های  خارجی  و تحریم های ظالمانه  باردیگر با حضور پرشور در ۲۲ بهمن  ،بزرگترین رفراندم جهان ، توطئه ها ی چندساله دشمنان را نقش بر آب کرد. ملت بزرگ ایران کوشید  تا با همیاری و گذر از شرایط سخت،  در مقابل عهدشکنی های داخلی و خارجی خم به ابرو نیاورد. علی رغم اینکه مردم وفاداری خود را برای چهلمین  بار به انقلاب اسلامی  ثابت کردند ، اما مسئولین  در پاسخگویی به نیازها  اولیه  مردم کوتاهی و بعضا  بی توجهی نموده اند.

متاسفانه   علی رغم تاکیدات  چندباره  مقام معظم رهبری  بر حمایت از کار و سرمایه ایرانی،  سیاست های  دولت آنچنان که باید در این سمت و سو نبوده است  و  با  بی توجهی به اقتصاد مقاومتی کیفیت زندگی در میهن عزیزمان  در وضع نامطلوبی قرار گرفته  است . بدون شک پایبندی به حقوق ملت و تامین زندگی سعادتمند برای او  وظیفۀ سنگینی است که بر عهدۀ دولت و حکومت قرار دارد  . انتظار می رود   این شرایط با برنامه ریزی دقیق  سبب رونق تولید ملی و حمایت از کار و سرمایه ایرانی و در نتیجه آن حل مشکلات اقتصادی  گردد.

امیدوراریم در سال ۱۳۹۸ شاهد اصلاحات همه‌جانبه  در جهت رفع تبعیض ، مبارزه با مفاسد اقتصادی  وتقویت پایه های عدالت اجتماعی  و بهبود  شرایط زندگی در  جامعه‌مان باشیم. برای همۀ مردم عزیز ایران اسلامی و برای همۀ کسانی که به ایران و ایرانی علاقه دارند، آرزوی سعادت و شادمانی می‌کنم.

محمد واحدی

 

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۷/۱۲/۲۹ - ۱۹:۳۱