516
در پیامی مطرح شد؛

محمد واحدی رئیس مرکز دانشجویی حقوق بشر جمهوری اسلامی ایران(صلح زیبا)، طی پیامی انتصاب آیت‌الله سید ابراهیم رئیس الساداتی به‌عنوان ریاست قوه قضائیه را تبریک گفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صلح زیبا، محمد واحدی رئیس مرکز دانشجویی حقوق بشر جمهوری اسلامی ایران (صلح زیبا) طی پیامی، انتصاب آیت‌الله سید ابراهیم رئیس الساداتی را به‌عنوان ریاست قوه قضائیه تبریک گفت.

در ابتدای این پیام آمده است: بی‌شک شرایط کنونی جامعه ما و بخش مهمی از معضلات متعدد اجتماعی و آسیب‌های اقتصادی و معیشتی امروز، ریشه در فساد دارد. فسادی که بعضاً سازمان‌یافته و بانفوذ جریانات خاص سیاسی همراه است. ورود پرقدرت و محکم دستگاه قضایی کشور به مسئله فساد اقتصادی و برخورد بی‌چون‌وچرا با وابستگان و ایجادکنندگان فساد که امروز به یک مطالبه ملی بدل گشته است، موضوع مهم و اساسی کشورم است که قطعاً با توجه به سوابق عملی و قضایی حضرت‌عالی میسر خواهد شد.

در ادامه این پیام عنوان شده است: مسئله مهمی که امروز جمهوری اسلامی در بُعد بین‌المللی با آن مواجه است، تلاش همه‌جانبه کشورها و نهادهای غربی در متهم کردن ایران به نقض حقوق بشر است که سبب تحمیل فشارهای اقتصادی و سیاسی بر جامعه ایرانی شده است. فشارهایی که هریک به‌خودی‌خود، نشان‌دهنده پرونده‌ای کامل از نقض حقوق بشر علیه ملت ایران است.

واحدی در ادامه بیان کرده است: مسلماً همکاری و هماهنگی دستگاه قوه قضائیه با مجموعه‌های مردم‌نهاد، تغییرات مؤثر در رویکردها و برخورد با تهدیدها و اتخاذ تاکتیک تهاجمی به‌جای تدافعی در مسئله حقوق بشر، ازجمله عواملی است که حضرت‌عالی با توجه به سوابق ارزشمند علمی، لزوم آن را درک خواهید کرد. این‌جانب به نمایندگی از همکارانم در مرکز دانشجویی حقوق بشر جمهوری اسلامی ایران (مؤسسه صلح زیبا) انتصاب هوشمندانه و مدبرانه جناب‌عالی را به‌عنوان ریاست قوه قضائیه تبریک عرض می‌کنم و از درگاه خداوند متعال، توفیقات روزافزون را برای شما و همکارانتان مسئلت دارم.

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۷/۱۲/۱۸ - ۲۰:۲۵