513
در دیدار کریمی با سرکنسول کشورمان در کربلای معلی مطرح شد؛

فاطمه کریمی مسئول دفتر مؤسسه حقوق بشر صلح زیبا در استان یزد با «میرمسعود حسینیان» سرکنسول جمهوری اسلامی ایران در کربلای معلی دیدار و گفت‌وگو کرد.

فاطمه کریمی مسئول دفتر مؤسسه حقوق بشر صلح زیبا در استان یزد با «میرمسعود حسینیان» سرکنسول جمهوری اسلامی ایران در کربلای معلی دیدار و گفت‌وگو کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صلح زیبا، در این دیدار که در کنسولگری جمهوری اسلامی ایران در کربلای معلی انجام شد، «فاطمه کریمی» به نمایندگی از مؤسسه حقوق بشر صلح زیبا به بحث و تبادل نظر در خصوص گسترش فعالیت‌های درمانی در عرصه بین المللی پرداخت.

در ابتدای این دیدار کریمی، توضیحاتی پیرامون مؤسسه صلح زیبا و فعالیت‌های آن در زمینه‌های مختلف از جمله حمایت‌های درمانی ارائه کرد و از اعلام آمادگی این مؤسسه برای گسترش فعالیت‌ها در خصوص اعزام پزشک و توریسم ‎ درمانی خبر داد.

«میرمسعود حسینیان» سرکنسول جمهوری اسلامی ایران در کربلای معلی نیز با بیان این که سفر عتبات دانشجویی می‌تواند شروع ارتباط بین دانشجویان دو کشور و به اشتراک‎گذاری علوم مختلف به خصوص رشته‌های پزشکی باشد، افزود: کشور عراق به خدمات درمانی به خصوص رشته‌هایی همچون زنان، ارتوپدی، انکولوژی و قلب شدیداً نیازمند است.

وی همچنین بیان کرد: باید زمینه‌های حضور مهمان‌های عراقی که نیاز به درمان در ایران را دارند، در کشور ایجاد شود.

سرکنسول جمهوری اسلامی ایران ضمن تقدیر از اقدامات همه جانبه مؤسسه حقوق بشر صلح زیبا در زمینه حقوق بشر و عرصه سیاست خارجی، ابراز امیدواری کرد که بتوان مردم عراق را در زمینه توریسم درمانی با کمک‌های این مؤسسه در بیمارستان‌های خوب ایران و بالاخص در استان یزد یاری کرد.

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۷/۱۱/۲۸ - ۵:۳۵