photo_2017-01-20_22-43-31

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صلح زیبا، معاونت روابط عمومی مرکز دانشجویی حقوق بشر جمهوری اسلامی ایران در پیامی جانباختن تعدادی از هموطنان را در زلزله اخیر استان کرمانشاه تسلیت گفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صلح زیبا، معاونت روابط عمومی مرکز دانشجویی حقوق بشر جمهوری اسلامی ایران در پیامی جانباختن تعدادی از هموطنان را در زلزله اخیر استان کرمانشاه تسلیت گفت.

متن پیام به شرح ذیل است:

با نهایت تأسف و تأثر، حادثه غم‌بار زمین‌لزره در استان کرمانشاه  را که منجر به جان‌باختن جمعی از هم‌وطنان عزیز و مجروحیت تعداد بسیاری از آن‌ها به همراه خسارات فراوانی شده است، تسلیت عرض می‌کنیم.

مرکز دانشجویی حقوق بشر جمهوری اسلامی ایران  ضمن ابراز همدردی با هم‌میهنان داغدار، این حادثه‌ تلخ و غم‌بار را از جانب خود و فعالین حقوق بشر  به ملت بزرگ ایران به‌خصوص خانواده‌های داغ‌دار این حادثه تسلیت گفته و ملتمسانه از خداوند منان برای بازماندگان ایشان طلب صبر جزیل مسئلت دارد.

در پایان از مسئولان مربوطه می خواهیم با توجه به شرایط جوی و فصل سرما با سرعت هرچه بیشتر و نظارت دقیق در توزیع ملزومات به کمک آسیب دیدگان بشتابند و هموطنان عزیز آسیب دیده را یاری نمایند.

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۶/۰۸/۲۳ - ۱۶:۲۴