عکس انتصاب مرزه
اطلاعیه روابط عمومی صلح زیبا//

به گزارش روابط عمومی موسسه صلح زیبا محمد واحدی رئیس مرکز دانشجویی حقوق بشر جمهوری اسلامی ایران، دکنر محمدحسین مرزه عبدالرزاق معاون اموربین الملل اسبق این موسسه را طی حکمی به سمت مشاورعالی و عضو شورای مرکزی مرکز دانشجویی حقوق بشر جمهوری اسلامی ایران منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومی مرکز دانشجویی حقوق بشر جمهوری اسلامی ایران محمد واحدی رئیس مرکز دانشجویی حقوق بشر جمهوری اسلامی ایران طی حکمی دکتر محمدحسین مرزه عبدالرزاق معاون اموربین الملل اسبق این موسسه را به سمت مشاورعالی و عضو شورای منصوب کرد.

 

متن حکم به شرح ذیل است:

 

جناب آقای دکتر محمدحسین مرزه عبدالرزاق

سلام علیکم

احتراما؛ نظر به تعهد ، تجارب و عملکرد مثبت شما در مدت سرپرستی سمت معاونت اموربین الملل مرکز دانشجویی حقوق بشر جمهوری اسلامی ایران و باتوجه به پایان مدت تصدی جنابعالی در این پست بدینوسیله شما را به عنوان مشاورعالی و عضو شورای مرکزی مرکز دانشجویی حقوق بشر جمهوری اسلامی ایران منصوب می نمایم.

 

امید است با اتکال به ایزد متعال و با بهره گیری از تمامی امکانات و ظرفیت های موجود در انجام وظایف محوله و پیگیری وضعیت حقوق بشر در جهان علی الخصوص کشورهای مسلمان کوشا باشید.

 

امید است با عمل به اساسنامه موسسه همه تلاش ها و کوشش های خود را در جهت تحقق هرچه بیشتر و برجسته تر اهداف و آرمان های والای مرکز دانشجویی حقوق بشر جمهوری اسلامی ایران  بکار بندید.

 

والسلام علیکم و رحمة الله و برکاته.

محمد واحدی

رئیس مرکز دانشجویی حقوق بشر جمهوری اسلامی ایران

 

عکس حکم 2

 

 

 

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۶/۰۸/۰۷ - ۲۱:۱۶