savari

مسئول دفتر نمایندگی استان خوزستان مرکز دانشجویی حقوق بشر جمهوری اسلامی ایران (صلح زیبا) در گفتگو با خبرنگار صلح زیبا گفت: سکوت مجامع بین المللی در برابر حملات وحشیانۀ آل سعود، تایید سرکوب اراده و استعدادهای ملی ملت مظلوم یمن از سوی آل سعود و هم پیمانان آن است.   محمدامین سواری مسئول دفتر نمایندگی مرکز دانشجویی حقوق بشر جمهوری […]

مسئول دفتر نمایندگی استان خوزستان مرکز دانشجویی حقوق بشر جمهوری اسلامی ایران (صلح زیبا) در گفتگو با خبرنگار صلح زیبا گفت: سکوت مجامع بین المللی در برابر حملات وحشیانۀ آل سعود، تایید سرکوب اراده و استعدادهای ملی ملت مظلوم یمن از سوی آل سعود و هم پیمانان آن است.

 

محمدامین سواری مسئول دفتر نمایندگی مرکز دانشجویی حقوق بشر جمهوری اسلامی ایران (صلح زیبا) در استان خوزستان در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی صلح زیبا ، عنوان کرد: آل سعود طوفان به اصطلاح قاطعش را در حالی علیه مردم مظلوم یمن به راه انداخت که جای خالی نسیمی بر ضد صهیونیسم های کودک کش، به شدت از طرف مسلمانان و حقوق بشر دوستان احساس می شود.

 

سواری افزود: قطعاً تجاوز به زنان،کودکان، سالمندان، مدارس، زیرساخت ها و حتی بیمارستان ها، نه تنها طبق قوانین حقوقی و بین المللی مردود است بلکه این موارد مصداق بارزی از آیه شریفه ی ٢٠٥ سوره بقره در راستای نابود ساختن حرث و نسل و افساد برزمین است.

 

وی تاکید کرد: دانشجویان این مرکز، جنایات آل سعود بر علیۀ مردم مظلوم یمن را که منجر به پایمال شدن ابتدایی ترین حق همسایگی گردیده محکوم می کنیم.

 

مسئول دفتر نمایندگی مرکز دانشجویی حقوق بشر استان خوزستان در ادامه با بیان این موضوع که این جنایات امتحان و غربالی برای داعیه داران حقوق بشر می دانیم، تصریح کرد: سکوت مجامع بین المللی در برابر حملات وحشیانۀ آل سعود، تایید سرکوب اراده و استعدادهای ملی ملت مظلوم یمن از سوی آل سعود و هم پیمانان آن است.

 

محمدامین سواری، اظهار داشت: طبق پروتکل های به ظاهر حقوق بشر، حق دفاع برای مردم مظلوم یمن محفوظ است.

 

وی با تاکید بر این موضوع که سردمداران پوشالی منطقه و جهان درصدد هستند، با بزک کردن چهرۀ باطل، به اهداف شوم خود برسند، خاطر نشان کرد: یکی از اهداف مرکز دانشجویی حقوق بشر جمهوری اسلامی ایران، رصد و انتشار جملۀ حق علیۀ ظالم و نشر آن در سطح جهان با گویش های مختلف در جهت روشنگری می باشد.

 

مسئول دفتر نمایندگی مرکز دانشجویی حقوق بشر استان خوزستان در پایان با اشاره به جنگ تحمیلی غرب و مزدوران آنان در منطقه علیۀ انقلاب اسلامی ایران و مقاومت ملت مسلمان ایران، خطاب به مردم مظلوم یمن گفت: با توجه به سنت اکید الهی در پیروزی مظلوم بر ظالم، با بردباری و صبر، پیروزی شما نزدیک است.

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۴/۰۲/۲۴ - ۱۷:۰۷
نویسنده : نیما
تاریخ : ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴
ساعت : ۱۷:۱۰:۰۴

درود بر شما
چه جوری میتونم عضو بشم؟؟