روز خبرنگار
روابط عمومی مرکز دانشجویی حقوق بشر ایران در پیامی اعلام داشت//

روابط عمومی مرکز دانشجویی حقوق بشر جمهوری اسلامی ایران در پیامی به مناسبت روز خبرنگار، این روز را به خبرنگار و اصحاب رسانه تبریک گفت.

روابط عمومی مرکز دانشجویی حقوق بشر جمهوری اسلامی ایران در پیامی به مناسبت روز خبرنگار، این روز را به خبرنگار و اصحاب رسانه تبریک گفت.

متن پیام به شرح ذیل است:

 

بسمه تعالی
“ن . والقلم و ما يسطرون ”

 

 

هفدهم مردادماه روز بزرگ و سترگ خبرنگار که به مناسبت سالروز شهادت شهید محمود صارمی نامگذاری شده است، روز پاسداشت تلاش بي‌وقفه انسان‌هاي آگاهي است كه با تلاش وافر، جهان را با هاله‌اي از قداست در هم می آميزند، تا آنچه را كه عرضه مي‌دارند ارزش خدايي به خود گيرد.
خبرنگاران به راستي تجسم امانت، مسئوليت، تعهد، دلسوزي و وظيفه اند، خبرنگاران وجدان بيدار جامعه جهانی و تصويرگر زمان خويشند ، زيرا همواره در عمق جامعه زندگي مي كنند و سلامت فرهنگي و فكري هر جامعه اي، مرهون تلاش هاي شبانه روزي آنهاست.
مرکز دانشجویی حقوق بشر جمهوری اسلامی ایران(صلح زیبا) ضمن تبریک روز خبرنگار به همه خبرنگاران و اصحاب رسانه از همراهی، توجه و اهتمام ویژه در انعکاس اخبار و اطلاع رسانی از فعالیت‌های موسسه صلح زیبا قدردانی می نماید و برای شما ، که آگاهی را حق مردم می دانید و برای دانستن و رشد و باروری اندیشه ی هم نوعان خود خستگی ناپذیر و پر تلاش می کوشید سلامتی، توفیق و ادامه فعالیت آگاهانه را از خداوند متعال خواستاریم.
روابط عمومی مرکز دانشجویی حقوق بشر جمهوری اسلامی ایران(صلح زیبا)

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۶/۰۵/۱۷ - ۱۴:۳۱