488
معاون اجرایی مرکز دانشجویی حقوق بشر جمهوری اسلامی ایران:

سامان نیازی ،معاون اجرایی مرکز دانشجویی حقوق بشر جمهوری اسلامی ایران امضا تحریم ها علیه ایران توسط رئیس جمهور امریکا را محکوم کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صلح زیبا به نقل از العالم سامان نیازی در گفتگو با خبرنگار العالم اظهار داشت: ملت ایران ، انتظار برادری و محبت از امریکا را نداشته و ندارد.

وی افزود: جمهوری اسلامی ۴ دهه است که امریکا را دچار سراسیمگی کرده و قطعا اینگونه تصمیمات تاثیری در عزم ملت بزرگ ایران ندارد.
معاون اجرایی مرکز دانشجویی حقوق بشر جمهوری اسلامی ایران گفت: نقض برجام بار دیگر ثابت کرد این امریکاست که دست از سیاست های خصمانه خود بر نمی دارد. این رفتارها غیر منطقی ناعادلانه و احساسیست .
وی ادامه داد: جمهوری اسلامی ایران همواره بر صلح و امنیت پایدار تاکید داشته و دارد و به اذعان مقامات اروپایی و آژانس نسبت به برجام پایبند بوده است، این پایبندی نشان دهنده اخلاق مداری جمهوری اسلامی است و قطعا به معنای بی تفاوتی به دشمنی ها آمریکا نبوده و نیست.

نیازی اظهار داشت: قطعا موضع جمهوری اسلامی در این شرایط بیش از پیش هوشمندانه خواهد بود و معاندین ایران در منطقه و دنیا بدانند امروز دست ایران باز است و برای هر سناریویی آمادگی لازم را داراست.
وی تاکید کرد: قطعا تحریم های جدید روح و جسم برجام را تحت تاثیر قرار می دهد و این اقدام جهان را وارد دوره جدیدی از ناآرامی میکند .

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۶/۰۵/۱۴ - ۵:۲۷