479
نشست خبری حقوق بشر اسلامی//3

«راشد الراشد» فعال بحرینی گفت: غرب همواره در زمینه حقوق بشر دروغ می گوید و حاضر است نفرات زیادی را بکشد تا به اهداف خود برسد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صلح زیبا، «راشد الراشد» فعال سیاسی بحرینی در میزگرد حقوق بشر اسلامی، گفت: باعث افتخار است که کنار شما عزیزان هستم و خیلی خوشحالم که در مورد یکی از مسایل اساسی که حقوق بشر است با شما صحبت می کنم.

او ادامه داد: همه ادیان الهی برای حقوق بشر احترام خاصی قائل هستند. پایه اصلی اسلام نیز بر این اساس است که کرامت انسانی را حفظ و آن را به نمایش بگذارد. نظام سیاسی از کرامت حمایت می‌کند و آن جزو اهداف اصلی خود قرار می دهد.

فعال سیاسی بحرینی گفت: غربی ها حقوق بشر را اساس کار خود قرار می دهند تا بتوانند در جامعه حکومت کنند ولی شاهد هستیم که کرامت انسانی زیر پا گذاشته می شود.

او ادامه داد: موضوع دیگر این است که ادعای حقوق بشر در جهان غرب دروغ است. غرب همواره در زمینه حقوق بشر دروغ می گوید و حاضر است نفرات زیادی را بکشد تا به اهداف خود برسد.

راشد الراشد در پایان گفت: پس از جنگ جهانی اول شاهد خون ریزی هایی هستیم که با اسم حقوق بشر انجام می شود. نظام های دیکتاتوری با این مفهوم قدرت می گیرند و همیشه از اسم حقوق بشر استفاده می کنند.

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۶/۰۵/۱۰ - ۱۴:۱۱