474
طی بیانیه‌ای اعلام شد//

مرکز دانشجویی حقوق بشر ایران ضمن تاکید بر حضور حداکثری پای صندوق‌های رای اعلام کرد: با توجه به مسئولیت‌ها و وظایف مندرج در اساسنامه این مجموعه حقوقی، از هیچ حزب، جبهه، جناح و گروه خاصی در رقابت‌های سیاسی حمایت نخواهیم کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صلح زیبا، مرکز دانشجویی حقوق بشر جمهوری اسلامی ایران(صلح زیبا) ضمن تاکید بر حضور حداکثری پای صندوق‌های رای در بیانیه‌ای اعلام کرد: با توجه به مسئولیت‌ها و وظایف مندرج در اساسنامه این مجموعه حقوقی، از هیچ حزب، جبهه، جناح و گروه خاصی در رقابت‌های سیاسی حمایت نخواهیم کرد.

در ابتدای این بیانیه آمده است: اگر دموکراسی را به عنوان یک پدیده تمدن ساز و موثر در رشد و توسعه جوامع بدانیم، بدون شک دروازه ورود به دموکراسی و مردم سالاری برگزاری انتخابات مبتنی بر آرای مردمی است. جوامع متمدن امروز تنها در زمانی می توانند ادعای آزادی و دموکراسی داشته باشند که انتخابات به معنی حقیقی در آن جریان داشته باشد، به طوری که همه افکار و سلایق اجازه ورود به آن در فضایی باز و آرام داشته باشند.

در ادامه تاکید شده است: ایران اسلامی امروز در آستانه انتخاباتی بزرگ در مسیر مردم سالاری دینی گام برمی دارد و این وظیفه اقشار مختلف مردم است که با حضور حداکثری در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا تصمیمی بزرگ برای آینده خود و کشور بگیرند.

مرکز دانشجویی حقوق بشر جمهوری اسلامی ایران(صلح زیبا) ضمن تاکید بر حضور حداکثری پای صندوق‌های رای اعلام کرد: با توجه به مسئولیت‌ها و وظایف مندرج در اساسنامه، اهداف پیش روی این مجموعه حقوقی، لزوم فعالیت بی وقفه در حوزه بین الملل برای مقابله با نقض حقوق بشر و قوانین بین المللی توسط کشورهای مدعی و رصد توطئه‌های دشمنان در حوزه حقوق بشر؛ از هیچ حزب، جبهه، جناح و گروه خاصی در رقابت‌های سیاسی حمایت نکرده و هیچ کدام از مسئولین این موسسه اعم از اعضای شورای مرکزی و مسئولین نمایندگی‌های دایر در سراسر کشور اجازه استفاده از نام موسسه را در تبلیغ‌های انتخاباتی نامزد خاص و به طور مشخص از دو جناح عمده کشور ندارند.

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۲۰:۱۳