• 2I7A1297

  اظهارات ترامپ مجموعه ای از تهمت ها و دروغ های خنده دار با چاشنی لفاظی های دلال گونه است که نه تنها خریداری ندارد بلکه باعث انزجار بیش از پیش ملت های جهان از دولت ایالات متحده آمریکا می گردد.

 • 406

  یادداشت اختصاصی معاون اجرایی مرکز دانشجویی حقوق بشر جمهوری اسلامی ایران(صلح زیبا) در خبرگزاری صدای افغان با عنوان “جنایت علیه بشریت”

 • 467
  یادداشت//

  سکینه السادات پاد معاون حقوق بشر اسلامی مرکز دانشجویی حقوق بشر جمهوری اسلامی ایران(صلح زیبا) با انتشار یادداشتی به بررسی ابعاد حقوقی فرمان اجرایی ترامپ مبنی بر ممنوعیت ورود اتباع هفت کشور اسلامی به آمریکا پرداخت

 • 466

  سعدالله زارعی تحلیگر مسائل بین الملل_شواهد و قرائن نشان می‌دهند که رژیم آل‌خلیفه در نظر دارد فضای تحولات بحرین را از شکل کنونی به سمت «امنیتی» تغییر دهد و بر این اساس طی هفته‌های اخیر بطور دائمی به دامنه تحریکات خود افزوده است.

 • 461
  یادداشت//

  سکینه السادات پاد، معاون حقوق بشر اسلامی مرکز دانشجویی حقوق بشر جمهوری اسلامی ایران(صلح زیبا): حقوق بشر اسلامی پدیده نو وتازه متولد شده نیست و ما معتقد هستیم که همه آنچه که بشر امروز به آن از مرز نیاز به احتیاج مبرم رسیده است؛ در آموزه های دینی ما وجود دارد.

 • 454

  محمد واحدی رئیس مرکز دانشجویی حقوق بشر جمهوری اسلامی ایران(صلح زیبا) در خصوص تصویب قطعنامه ضد شهرک سازی ها در فلسطین اشغالی نوشت،رژیم صهیونیستی می‌بایست فوراً و کاملاً تمامی فعالیت‌های شهرک‌سازی در اراضی اشغالی فلسطین، از جمله بیت‌المقدس شرقی را متوقف کرده و به تمامی تعهداتش در این زمینه کاملاً عمل کند.

 • یادداشت//

  حالا که پارلمان یمن با حضور احزاب و قبایل گوناگون شورای عالی سیاسی را که مرکب از انصارالله و حزب کنگره ملی است تأیید کرده و کابینه و اقدامات ملی دیگر مانند رفراندوم و انتخابات در پیش است و مشروعیت جعلی متجاوزین سعودی و ائتلاف مزدبگیر آنها رنگ باخته و سازمان ملل نمی‌تواند منافقانه در مذاکرات از جلاد و متجاوز جانبداری کند و امریکا و انگلیس در موضع حامی جانیان جنگی و فروشندگان سلاح، باید هزینه بدهند، همگی در مقابل یک انتخاب به‌سر می‌برند.

 • 364

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی موسسه صلح زیبا؛ مهری طالبی دارستانی مسئول دفتر نمایندگی استان تهران مرکز دانشجویی حقوق بشر جمهوری اسلامی ایران در یادداشتی به هفته حقوق بشر آمریکایی و لزوم توجه به آن پرداخت.

 • 281
  یادداشت اختصاصی//

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی موسسه صلح زیبا، محمد واحدی رئیس مرکز دانشجویی حقوق بشر جمهوری اسلامی ایران در یادداشتی که در اختیار پایگاه اطلاع رسانی ستاد حقوق بشر قوه قضائیه قرار داد به بررسی وضعیت نقض حقوق بشر در کشورهای عضو اتحادیه عرب پرداخت.

 • Capture
  مسئول دفتر نمایندگی صلح زیبا در استان کرمان:

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی موسسه صلح زیبا مسعود خراسانی مسئول دفتر نمایندگی موسسه صلح زیبا در استان کرمان با انتشار یادداشتی بر لزوم اتحاد و وحدت تمام ادیان برای برپایی صلح و امنیت پایدار تاکید نمود.