• 512
  یادداشت//

  قتل زکریای ۶ ساله به جرم شیعه بودن، در مهد پرورش مکتب خشن وهابیت باطل بودن، غیراسلامی بودن و غیرانسانی بودن این مکتب را بیشتر نمایان می‌کند.

 • 507
  معاون حقوق بشر اسلامی موسسه صلح زیبا در یادداشتی بررسی کرد

  قانون گریزی آمریکا نه تنها در خصوص معاهدات بین المللی نظیر برجام است که اکنون به نقض قوانین داخلی خود نیز سرایت کرده است و بی شک عقلاء آمریکا خصوصاً همکاران وکیل نمی توانند تا این حد شاهد قانون ستیزی و رفتارهای مجرمانه حاکمیت خود باشند.

 • 2I7A1297

  اظهارات ترامپ مجموعه ای از تهمت ها و دروغ های خنده دار با چاشنی لفاظی های دلال گونه است که نه تنها خریداری ندارد بلکه باعث انزجار بیش از پیش ملت های جهان از دولت ایالات متحده آمریکا می گردد.

 • 406

  یادداشت اختصاصی معاون اجرایی مرکز دانشجویی حقوق بشر جمهوری اسلامی ایران(صلح زیبا) در خبرگزاری صدای افغان با عنوان “جنایت علیه بشریت”

 • 467
  یادداشت//

  سکینه السادات پاد معاون حقوق بشر اسلامی مرکز دانشجویی حقوق بشر جمهوری اسلامی ایران(صلح زیبا) با انتشار یادداشتی به بررسی ابعاد حقوقی فرمان اجرایی ترامپ مبنی بر ممنوعیت ورود اتباع هفت کشور اسلامی به آمریکا پرداخت

 • 466

  سعدالله زارعی تحلیگر مسائل بین الملل_شواهد و قرائن نشان می‌دهند که رژیم آل‌خلیفه در نظر دارد فضای تحولات بحرین را از شکل کنونی به سمت «امنیتی» تغییر دهد و بر این اساس طی هفته‌های اخیر بطور دائمی به دامنه تحریکات خود افزوده است.

 • 461
  یادداشت//

  سکینه السادات پاد، معاون حقوق بشر اسلامی مرکز دانشجویی حقوق بشر جمهوری اسلامی ایران(صلح زیبا): حقوق بشر اسلامی پدیده نو وتازه متولد شده نیست و ما معتقد هستیم که همه آنچه که بشر امروز به آن از مرز نیاز به احتیاج مبرم رسیده است؛ در آموزه های دینی ما وجود دارد.

 • 454

  محمد واحدی رئیس مرکز دانشجویی حقوق بشر جمهوری اسلامی ایران(صلح زیبا) در خصوص تصویب قطعنامه ضد شهرک سازی ها در فلسطین اشغالی نوشت،رژیم صهیونیستی می‌بایست فوراً و کاملاً تمامی فعالیت‌های شهرک‌سازی در اراضی اشغالی فلسطین، از جمله بیت‌المقدس شرقی را متوقف کرده و به تمامی تعهداتش در این زمینه کاملاً عمل کند.

 • یادداشت//

  حالا که پارلمان یمن با حضور احزاب و قبایل گوناگون شورای عالی سیاسی را که مرکب از انصارالله و حزب کنگره ملی است تأیید کرده و کابینه و اقدامات ملی دیگر مانند رفراندوم و انتخابات در پیش است و مشروعیت جعلی متجاوزین سعودی و ائتلاف مزدبگیر آنها رنگ باخته و سازمان ملل نمی‌تواند منافقانه در مذاکرات از جلاد و متجاوز جانبداری کند و امریکا و انگلیس در موضع حامی جانیان جنگی و فروشندگان سلاح، باید هزینه بدهند، همگی در مقابل یک انتخاب به‌سر می‌برند.

 • 364

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی موسسه صلح زیبا؛ مهری طالبی دارستانی مسئول دفتر نمایندگی استان تهران مرکز دانشجویی حقوق بشر جمهوری اسلامی ایران در یادداشتی به هفته حقوق بشر آمریکایی و لزوم توجه به آن پرداخت.